V

 
image

NOWE MIASTO - POŁUDNIE - Rataje, Starołęka, Pokrzywno, Garaszewo, Głuszyna

O 5 mandatów walczy 82 kandydatów z 9 list

Potrzeby okręgu:

  • ...

Lista kandydatów okrgu 5

m imię i nazwisko wiek 2010/14 poparcie o m % głosów lista KOMITET Uwagi
1 Andrzej SKAŁECKI 68




1 Komitet Wyborczy PSL
2 Jan GRZESIAK 57




1 Komitet Wyborczy PSL
3 Maciej FEDOSZ 34




1 Komitet Wyborczy PSL
4 Waldemar GUTKOWSKI 41




1 Komitet Wyborczy PSL
5 Beata KAŹMIERCZAK 51




1 Komitet Wyborczy PSL
6 Katarzyna PODORECKA 44




1 Komitet Wyborczy PSL
7 Joanna SZYNKA 33




1 Komitet Wyborczy PSL
1 Przemysław ALEXANDROWICZ 53 radny 2625 5 1 12,11% 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
2 Zbyszko GÓRNY 56




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 Tadeusz DUSZYŃSKI 59




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
4 Hanna SZWEYCER 75




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
5 Łukasz KAPUSTKA 25




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
6 Andrzej JANKIEWICZ 61




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
7 Monika DUDZIAK 38




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
8 Anna OKUPNIAK 67




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
9 Czesław BERNAT 74




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
10 Izabela LORENZ 44




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1 Mariusz WIŚNIEWSKI 36 radny 3844 5 1 17,74% 4 KW Platforma Obywatelska RP
2 Dominika KRÓL 34 radna 1113 5 4 5,14% 4 KW Platforma Obywatelska RP
3 Grzegorz JURA 33




4 KW Platforma Obywatelska RP
4 Robert MAŃCZAK 46




4 KW Platforma Obywatelska RP
5 Anna GENSTWA 30




4 KW Platforma Obywatelska RP
6 Marcin RUTA 34




4 KW Platforma Obywatelska RP
7 Alina WIECZOREK-KISTOWSKA 49




4 KW Platforma Obywatelska RP
8 Olgierd RODZIEWICZ-BIELEWICZ 46




4 KW Platforma Obywatelska RP
9 Beata SMULKOWSKA 41




4 KW Platforma Obywatelska RP
10 Mariusz TOMIAK 34




4 KW Platforma Obywatelska RP
1 Tomasz LEWANDOWSKI 36 radny 1533 5 1 7,07% 6 KKW SLD Lewica Razem
2 Henryk KANIA 62




6 KKW SLD Lewica Razem
3 Ilona DUNAJSKA-ŻUR 56




6 KKW SLD Lewica Razem
4 Przemysław GÓRSKI 39




6 KKW SLD Lewica Razem
5 Dorota ADAMCZYK 50




6 KKW SLD Lewica Razem
6 Agnieszka DYZMANN-SROKA 43




6 KKW SLD Lewica Razem
7 Zbigniew KLARZYŃSKI 70




6 KKW SLD Lewica Razem
8 Urszula WALAS 63




6 KKW SLD Lewica Razem
9 Dariusz KORZENIEWSKI 41




6 KKW SLD Lewica Razem
10 Joanna CHRZANOWSKA 31




6 KKW SLD Lewica Razem
1 Katarzyna SZPAK 34




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2 Marzena JASKÓŁKA 56




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
3 Mikołaj BABST 41




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
4 Michał JANKOWSKI 25




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
5 Agnieszka FLIS 20




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
6 Krystyna JASIŃSKA 28




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7 Bartosz KOPRAS 18




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
8 Mikołaj KOSTECKI 18




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
9 Kamil BARTKOWIAK 29




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
1 Agnieszka ANDRZEJEWSKA 39




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
2 Bartosz NOWACKI 30




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
3 Ida HAMMERMEISTER 22




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
4 Anna LEWANDOWSKA 39




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
5 Anna JADOWSKA 35




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
6 Aleksander BUCHOLSKI 23




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
7 Iwona SŁAWEK 34




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
8 Piotr MOSZCZEŃSKI 23




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
9 Izabela BAJER 43




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
10 Bogdan DZUDZEWICZ 22




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
1 Mateusz TOMCZAK 31




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
2 Magdalena MELLER 20




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
3 Grzegorz SKRZYPCZAK 18




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
4 Laura LEWIŃSKA 20




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
5 Iga STANIEWSKA 20




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
6 Ryszard BUKOWSKI 24




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
7 Marta DURCZAK 23




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
1 Michał TOMCZAK 46 radny 1723 4 2 6,75% 18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
2 Aneta KONIECZNA 36




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
3 Damian DUBINA 28




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
4 Paweł STRZELECKI 30




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
5 Dorota JANCZEWSKA 47




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
6 Marek MORYSON 75




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
7 Karolina KUCZORA 22




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
8 Przemysław SKOPIŃSKI 47




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
9 Paulina KNADE 23




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
10 Cezary NAPIERALSKI 35




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
1 Iwona DOLATA 30




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
2 Janusz ŁANKIEWICZ 58




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
3 Jakub BOROWCZYK 25




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
4 Zbigniew WASIELEWSKI 74




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
5 Beata GÓRNA 42




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
6 Małgorzata JANICKA 52




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
7 Marcin NOWAK 30




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
8 Renata ZYCHLA 43




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
9 Hubert KORPYS 32




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej

facebook

Napisz nam o swoim miejscu

Coś trzeba zmienić? Twój Radny się stara?