VI

 
image

GRUNWALD, GÓRCZYN, JUNIKOWO, OS. KWIATOWE, FABIANOWO-KOTOWO, ŁAWICA

O 5 mandatów walczy 75 kandydatów z 8 list

Potrzeby okręgu:

  • ...

Lista kandydatów okręgu 6

m imię i nazwisko wiek 2010/14 poparcie o m % głosów lista KOMITET Uwagi
1 Ryszard MENKE 55




1 Komitet Wyborczy PSL
2 Damian SEWERYN 35




1 Komitet Wyborczy PSL
3 Władysława PŁACHTIN 63




1 Komitet Wyborczy PSL
4 Iwona KOZŁOWICZ 48




1 Komitet Wyborczy PSL
5 Czesław BACHORZ 61




1 Komitet Wyborczy PSL
1 Klaudia STRZELECKA 24




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
2 Krzysztof ROSENKIEWICZ 36




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 Krystyna LIMINOWICZ 65




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
4 Piotr SZELĄGOWSKI 45




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
5 Regina KUREWICZ 64




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
6 Marek SIENIAWSKI 63




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
7 Jolanta SOMPOLIŃSKA 50




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
8 Seweryn NOWACKI 67




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
9 Zbyszko MACHNIKOWSKI 56




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
10 Robert SEREDA 50




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1 Bartosz ZAWIEJA 36 radny 3572 6 1 14,40% 4 KW Platforma Obywatelska RP
2 Karolina FABIŚ-SZULC 29 radna 1177 6 4 4,74% 4 KW Platforma Obywatelska RP
3 Wojciech KRĘGLEWSKI 59 radny 2116 6 5 8,53% 4 KW Platforma Obywatelska RP
4 Beata STOPCZYŃSKA-WASZAK 54




4 KW Platforma Obywatelska RP
5 Grzegorz GUTORSKI 32




4 KW Platforma Obywatelska RP
6 Sandra DOŁKOWSKA 23




4 KW Platforma Obywatelska RP
7 Dariusz ZAMYSŁOWSKI 48




4 KW Platforma Obywatelska RP
8 Dionizy MOTYL 65




4 KW Platforma Obywatelska RP
9 Ligia BANASZAK 70




4 KW Platforma Obywatelska RP
10 Tomasz STACHOWIAK 33




4 KW Platforma Obywatelska RP
1 Antoni SZCZUCIŃSKI 64 radny 1772 3 1 7,85% 6 KKW SLD Lewica Razem
2 Małgorzata MIS 60




6 KKW SLD Lewica Razem
3 Mariusz CZEKAJ 54




6 KKW SLD Lewica Razem
4 Danuta ROGALSKA-WODNICZAK 72




6 KKW SLD Lewica Razem
5 Paweł FILIPIAK 53




6 KKW SLD Lewica Razem
6 Adriana ANTKOWIAK 40




6 KKW SLD Lewica Razem
7 Dorota KUBICKA 36




6 KKW SLD Lewica Razem
8 Bartosz NOWACKI 41




6 KKW SLD Lewica Razem
9 Aleksandra DMITRZAK 27




6 KKW SLD Lewica Razem
10 Adam SILECKI 52




6 KKW SLD Lewica Razem
1 Maciej KOKORNIAK 39




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2 Jakub KOPA 22




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
3 Donia CHRÓŚCIŃSKA 62




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
4 Maciej APPELT 31




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
5 Łukasz FALISZEWSKI 24




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
6 Joanna NOWAK 19




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7 Dawid BODYCH 18




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
8 Zofia REMBARZ 78




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
9 Monika SIELICKA 30




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
10 Tomasz ŁUKOMSKI 50




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
1 Andrzej BIAŁAS 57




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
2 Marek NOWAK 43




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
3 Anna STAWSKA 65




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
4 Barbara JANKOWSKA 64




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
5 Beata TOMASZEWSKA SOBIERAJ 40




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
6 Jan MAUSCH 27




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
7 Przemysław PLUCIŃSKI 36




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
8 Jakub LASIK 53




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
9 Grażyna LASKOWSKA-CHOMICZ 60




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
10 Marek CIEBIELSKI 41




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
1 Sławomir SMÓL 54 radny 1520 6 1 6,13% 18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
2 Grzegorz STECZKOWSKI 60




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
3 Zbigniewa NOWODWORSKA 63




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
4 Elżbieta PILARCZYK - MOTAK 61




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
5 Kazimiera MATYSIAK 75




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
6 Henryk MARCINIAK 82




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
7 Wojciech ETRYK 29




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
8 Czesława WASIELEWSKA 71




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
9 Zbigniew RUTA 67




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
10 Monika SIBORA 38




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
1 Michał KOSICKI 25




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
2 Olivia ODINCOWA 27




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
3 Łukasz SZYMAŃSKI 31




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
4 Michał OBLIZAJEK 25




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
5 Katarzyna DYLEWSKA 23




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
6 Kamil KAROLAK 24




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
7 Karolina STANISZEWSKA 31




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
8 Ewa KAMIŃSKA 60




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
9 Daniel SZTACHERA 32




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
10 Olga STOLECKA 24




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej

facebook

Napisz nam o swoim miejscu

Coś trzeba zmienić? Twój Radny się stara?