VII

 
image

PIĄTKOWO, PODOLANY, STRZESZYN, KIEKRZ, KRZYŻOWNIKI, SMOCHOWICE

O 5 mandatów walczy 77 kandydatów z 9 list

Potrzeby okręgu:

  • ...

Lista kandydatów okręgu 7

m imię i nazwisko wiek 2010/14 poparcie o m % głosów lista KOMITET Uwagi
1 Alicja PERS 36




1 Komitet Wyborczy PSL
2 Tomasz STAŚKO 52




1 Komitet Wyborczy PSL
3 Lidia JÓŹWIAK 41




1 Komitet Wyborczy PSL
4 Rafał MICHALSKI 48




1 Komitet Wyborczy PSL
5 Daria MATUSZEWSKA 21




1 Komitet Wyborczy PSL
1 Ewa JEMIELITY 52




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
2 Arleta MATUSZEWSKA 61




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 Michał BORUCZKOWSKI 32




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
4 Izabela NOWAK 37




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
5 Maciej NIEMIER 40




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
6 Dorota SITNIK 47




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
7 Marcin KLEMENSKI 41




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
8 Grażyna SYGULSKA 62




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
9 Stanisław MISIUREK 60




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
10 Maria ZATYCZYC 54




3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1 Grzegorz GANOWICZ 54 radny 4732 7 1 18,97% 4 KW Platforma Obywatelska RP
2 Maria LISIECKA-PAWEŁCZAK 27




4 KW Platforma Obywatelska RP
3 Ryszard GROBELNY 67 radny 1319 7 5 5,29% 4 KW Platforma Obywatelska RP
4 Henryk JÓZEFOWSKI 68




4 KW Platforma Obywatelska RP
5 Małgorzata WOŹNIAK 38




4 KW Platforma Obywatelska RP
6 Aleksander NOWOWIEJSKI 40




4 KW Platforma Obywatelska RP
7 Jadwiga AMBROŻKIEWICZ 62




4 KW Platforma Obywatelska RP
8 Piotr SOBKOWIAK 38




4 KW Platforma Obywatelska RP
1 Bożena STRADOWSKA-ADAMSKA 59




6 KKW SLD Lewica Razem
2 Filip SUŚ 29




6 KKW SLD Lewica Razem
3 Karolina KRYŚ 33




6 KKW SLD Lewica Razem
4 Krzysztof GMEREK 39




6 KKW SLD Lewica Razem
5 Janina OLSZEWSKA 65




6 KKW SLD Lewica Razem
6 Piotr SROKA 48




6 KKW SLD Lewica Razem
7 Krzysztof TĘSIOROWSKI 34




6 KKW SLD Lewica Razem
8 Hanna OKONEK-PAWŁOWSKA 61




6 KKW SLD Lewica Razem
9 Anna ŁUCZAK-WACHOWIEC 32




6 KKW SLD Lewica Razem
10 Michał STANKIEWICZ 36




6 KKW SLD Lewica Razem
1 Marta BANACH-URBAŃSKA 40




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2 Michał JÓŹWIAK 25




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
3 Joanna KURASZKIEWICZ 35




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
4 Jolanta GALAS 58




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
5 Rafał PRZYBYŁA 29




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
6 Maciej WÓJCIK 19




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7 Adam SZYNDLER 25




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
8 Wojciech URBANIAK 23




7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
1 Maciej WUDARSKI 50




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
2 Sławomir FISZER 31




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
3 Agnieszka CZUBIŃSKA 26




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
4 Andrzej KOŃCZAL 57




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
5 Karolina WOZIWODZKA-KACZMAREK 27




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
6 Adam KANDZIORA 23




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
7 Alojzy SZELEJEWSKI 75




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
8 Grażyna DUDZIŃSKA 55




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
9 Małgorzata BOGUSŁAWSKA 40




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
10 Piotr ZUBIELIK 63




16 KWW Koalicja Prawo do Miasta
1 Lech ŁĄCZKOWSKI 26




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
2 Jolanta ŚLIŻ 48




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
3 Artur MICHALSKI 19




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
4 Julia ZBOROŃ 21




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
5 Krzysztof LIBERSKI 52




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
6 Barbara OLEJNICZAK 65




17 KWW Lista Bogdana Grobelnego
1 Norbert NAPIERAJ 34 radny 1251 7 1 5,02% 18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
2 Paweł ADAMÓW 29




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
3 Krystyna KACZMAREK 62




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
4 Elżbieta ZARĘBSKA 56




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
5 Idzi BURZAŁA 53




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
6 Andrzej KRAWCZYK 67




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
7 Oskar LEPCZYŃSKI 28




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
8 Małgorzata CHEŁKOWSKA-DORNA 27




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
9 Mateusz OSTAPKOWICZ 28




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
10 Katarzyna ZEMER 26




18 KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
1 Michał KUCHARSKI 26




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
2 Tomasz SKRZYPCZYŃSKI 30




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
3 Adam ZACHAROW 36




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
4 Maria BUDZISZ 56




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
5 Alicja STANISZEWSKA 56




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
6 Witold ŚLIWA 61




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
7 Marta ĆWIRKO-BAGIŃSKA 30




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
8 Marek NOWACKI 57




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
9 Iwona TOMASZEWSKA 53




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej
10 Tomasz WIŚNIEWSKI 37




19 KWW Anny Wachowskiej-Kucharskiej

facebook

Napisz nam o swoim miejscu

Coś trzeba zmienić? Twój Radny się stara?